NOWE OBRAZKI W SZTUKOTEKOWYM SKLEPIKU – DECOUPAGE WRÓCIŁ DO ŁASK

Złapałam się ostatnio za głowę, gdy przejrzałam swoje zasobne zapasy serwetek do decoupage’u. Jak dawno z nich nie korzystałam! Poproszona przez córkę o przygotowanie obrazka na prezent, doszłam do wniosku, że od razu zrobię kilka. Po długiej przerwie naprawdę fajnie było wrócić do zabawy serwetkami – myślę, że będę po nie częściej sięgać, bo praca z nimi sprawia mi mnóstwo radości. A oto efekty.

CZYTAJ DALEJ

KOLOROWE ZEZWIERZĘCENIE – CZYLI NOWE OBRAZKI W SZTUKOTEKOWYM SKLEPIKU

Dziś przychodzę do Was z paroma nowościami, które właśnie pojawiły się w Sztukotekowym Sklepiku. Oto kolorowe obrazki ze zwierzakami, jakie poczyniłam w ostatnim czasie. Praca nad nimi była czystą przyjemnością i sprawiła mi wiele radości – lubię właśnie w ten sposób oderwać się od rzeczywistości, zwłaszcza że rękodzielnicze czary mary wymagają naprawdę sporo skupienia. Efekty oceńcie sami.

CZYTAJ DALEJ

ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK – NOWOŚCI W SZTUKOTEKOWYM SKLEPIKU

 

Jakiś czas temu zabrałam się za malowanie nowych zakładek, ale dopiero teraz wzięłam się za ich wykończenie. Parę sztuk wciąż cierpliwie czeka na swoją kolej i myślę, że niedługo pojawią się w Sztukotekowym Sklepiku. Jesień i zima to idealna pora na nadrabianie czytelniczych zaległości (nie wiem, jak Wy, lecz ja mam ich sporo), więc i solidna zakładka do książki z pewnością okaże się bardzo przydatna.

CZYTAJ DALEJ

MAGNESY NA LODÓWKĘ Z KOTAMI I CYTATAMI O KOTACH

Lubię sobie trochę popstrykać, sprawia mi to sporo radości. Koty są bardzo wdzięcznymi, choć wymagającymi, obiektami do fotografowania – moje już zdążyły przywyknąć do obiektywu, ale nie zawsze chce im się współpracować. Cóż, taka kocia natura. Ostatnio przygotowywałam zdjęcia do wywołania – przy okazji narodziło się kilka pomysłów na wykorzystanie kocich fotek (a w przyszłości również i innych). Tak oto powstały magnesy na lodówkę – tym razem w wersji fotomagnesów.

CZYTAJ DALEJ