ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK – NOWOŚCI W SZTUKOTEKOWYM SKLEPIKU

 

Jakiś czas temu zabrałam się za malowanie nowych zakładek, ale dopiero teraz wzięłam się za ich wykończenie. Parę sztuk wciąż cierpliwie czeka na swoją kolej i myślę, że niedługo pojawią się w Sztukotekowym Sklepiku. Jesień i zima to idealna pora na nadrabianie czytelniczych zaległości (nie wiem, jak Wy, lecz ja mam ich sporo), więc i solidna zakładka do książki z pewnością okaże się bardzo przydatna.

CZYTAJ DALEJ

MAGNESY NA LODÓWKĘ Z KOTAMI I CYTATAMI O KOTACH

Lubię sobie trochę popstrykać, sprawia mi to sporo radości. Koty są bardzo wdzięcznymi, choć wymagającymi, obiektami do fotografowania – moje już zdążyły przywyknąć do obiektywu, ale nie zawsze chce im się współpracować. Cóż, taka kocia natura. Ostatnio przygotowywałam zdjęcia do wywołania – przy okazji narodziło się kilka pomysłów na wykorzystanie kocich fotek (a w przyszłości również i innych). Tak oto powstały magnesy na lodówkę – tym razem w wersji fotomagnesów.

CZYTAJ DALEJ

MAGNESY NA LODÓWKĘ – ZNANE OBRAZY

Jakie pamiątki najchętniej przywozicie z bliższych i dalszych podróży? U mnie niezmiennie są to magnesy na lodówkę. Mam do nich ogromną słabość – pewnie dlatego tak bardzo lubię je robić. Ostatnimi czasy wzięłam na przysłowiową tapetę znane obrazy – i tak oto powstało sześć nowych propozycji magnesowych. Dzieła sztuki wzbudzają we mnie mnóstwo emocji – z tego względu staram się mieć z nimi stały kontakt, choćby pośredni, w postaci książek czy zdjęć wyszukanych w internecie. A z racji na charakter dzisiejszego wpisu, nie pozostaje mi już nic innego, jak zaprosić Was do obejrzenia zdjęć.

CZYTAJ DALEJ

MAGNESY NA LODÓWKĘ – NOWE WZORY

W dzisiejszym wpisie chciałabym zaprezentować Wam magnesy na lodówkę, które ostatnio poczyniłam. Dominują kocie motywy, co akurat nie jest dla mnie czymś zaskakującym. Tym razem nie pokusiłam się o autorskie bohomazy – jakoś pomysłów i weny nieco zabrakło, ale cóż, nie da się być mega kreatywną non stop. Skorzystałam za to z dobrodziejstwa chusteczek – stary, poczciwy decoupage jest dobry na wszystko.

CZYTAJ DALEJ