Właścicielem sklepu internetowego działającego pod adresem internetowym https://mojasztukoteka.pl/sklep/ zwanym dalej Sklepem jest

Monika Głodek

Jagiellończyka 3/13

21-300 Radzyń Podlaski

e-mail: sklep@mojasztukoteka.pl

Zakupy w sklepie

Informacje o przedmiotach dostępnych w Sklepie stanowią zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu artykułu 71 Kodeksu cywilnego.

Wszystkie wystawione na sprzedaż przedmioty zostały wykonane własnoręcznie z troską o najdrobniejsze detale.

Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzyma automatycznego e-maila potwierdzającego ten fakt.

Ceny i płatności

Ceny produktów znajdujących się w ofercie Sklepu są cenami brutto w złotych polskich. Podane ceny nie obejmują kosztów wysyłki, które wskazane są w momencie składania zamówienia.

Płatności za przedmioty zakupione w sklepie realizuje się poprzez wpłatę na konto bankowe podane w e-mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia.

Realizacja zamówień

Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu pełnej kwoty za zamówione przedmioty wraz z kosztami przesyłki na  koncie bankowym należącym do Moniki Głodek (nr konta podany w e-mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia), w tytule przelewu należy wpisać ID zamówienia. Przesyłki nadawane są za pośrednictwem firmy kurierskiej we wtorki oraz w czwartki. Możliwy odbiór osobisty po przedpłacie. Sklep nie nadaje przesyłek za pobraniem i za granicę.

Osoby mieszkające za granicą, które chcą złożyć zamówienie z polskim adresem wysyłki, przed dokonaniem zakupu proszone są o kontakt: sklep@mojasztukoteka.pl.

Zamówienie zostaje anulowane, jeżeli Kupujący nie opłaci zamówienia w terminie 5 dni roboczych od daty wysłania e-maila potwierdzającego przyjęcie zamówienia przez Sklep.

Koszty wysyłki pokrywa Kupujący. Zamówione przedmioty wysyłane będą na terenie Polski przesyłką kurierską. Kupujący płaci pojedynczy koszt wysyłki bez względu na ilość i rodzaj zamówionych przedmiotów.

Po nadaniu paczki Sklep informuje o tym Kupującego za pośrednictwem poczty elektronicznej.

W przypadku, gdy po upływie 14 dni od wysłania, paczka nie dojdzie do Kupującego, proszony jest On powiadomić Sklep o tym fakcie. Zostanie wówczas złożona reklamacja w punkcie nadania paczki. Po rozpatrzeniu reklamacji Kupujący otrzyma przelewem na konto bankowe zwrot pieniędzy za produkt wraz z kosztami przesyłki.

Na żądanie Kupującego Sklep wystawia rachunek.

Reklamacje i zwroty

W celu zgłoszenia reklamacji należy:

– wypełnić formularz dostępny TUTAJ lub

– napisać na adres: sklep@mojasztukoteka.pl.

Gdy reklamacja zostanie uznana, należy odesłać przedmiot. Nie odbieram przesyłek za pobraniem.

Po odebraniu przesyłki z reklamowanym przedmiotem Kupujący otrzyma potwierdzenie przyjęcia reklamacji na adres poczty elektronicznej oraz przelew na konto bankowe (kwota w wysokości ceny reklamowanego przedmiotu wraz z kosztami przesyłki).

Zgodnie z obowiązującym prawem Kupujący może zwrócić zakupiony przedmiot w ciągu 14 dni po odebraniu przesyłki bez podania przyczyny pod warunkiem, że przedmiot nie jest uszkodzony.

Aby dokonać zwrotu należy:

– wypełnić formularz dostępny TUTAJ lub

– napisać na adres: sklep@mojasztukoteka.pl,

a  następnie odesłać przedmiot na koszt Kupującego przesyłką kurierską.

Sklep nie odbiera przesyłek za pobraniem.

Po odebraniu przesyłki ze zwrotem Sklep potwierdzi przyjęcie zwrotu na adres poczty elektronicznej Kupującego oraz przeleje wpłaconą wcześniej kwotę, pomniejszoną o koszty wysyłki, na konto bankowe Kupującego.

Ochrona danych osobowych

Patrz: Polityka Prywatności.

Inne

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają postanowienia Kodeksu cywilnego i odpowiednich ustaw prawa polskiego, a także prawa Unii Europejskiej, w szczególności RODO.

Aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych napisz pod adres mailowy sklep@mojasztukoteka.pl.

Postanowienia końcowe

Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z pełna akceptacją niniejszego Regulaminu.

Bez zgody Sklepu nie wolno kopiować, powielać ani rozpowszechniać żadnego z zamieszczonych na stronie elementów.

Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian Regulaminu z ważnych przyczyn to jest: zmiany przepisów prawa; zmiany sposobów płatności i dostaw.